Wij bewaren de door u in dit formulier verstrekte gegevens voor service-doeleinden. Meer informatie over het bewaren van gegevens, zoals bewaartermijnen, vindt u in onze privacy policy.


Ons kantoor

De Klimaatbeheerser
Skoon 74,1511 HV Oostzaan, Nederland
Routebeschrijving

Telefoon: 020 – 419 29 93

Mail: info@deklimaatbeheerser.nl

Openingstijden

Ma – Vrij: 9:00 – 17:00 uur
Za: 11:00 – 17:00 uur

pijl-omlaag

deKlimaatbeheerser Team

Tim Overdijk Profiel Foto  
Tim Overdijk
Algemeen Directeur
tim@deklimaatbeheerser.nl
foto-medewerker  
Idris van der Meer
Klimaatarchitect
idris@deklimaatbeheerser.nl
Citha van der Veer  
Citha van der Veer
Administratie
citha@deklimaatbeheerser.nl
alain van tholl profiel foto  
Alain van Tholl
Klimaatarchitect
alain@deklimaatbeheerser.nl
Sady Oramary
Monteur
Peter den Heeten Profielfoto
Peter den Heeten
Senior projectleider
peter@deklimaatbeheerser.nl
Robert Jantjes Profielfoto
Robert Jantjes
Klimaatarchitect
robert@deklimaatbeheerser.nl
Sander Laan Profielfoto
Sander Laan
Accounting
sanderlaan@deklimaatbeheerser.nl
Geeske de Lange Profielfoto
Geeske de Lange
Planning
planning@deklimaatbeheerser.nl
 
Remco Glas
Monteur
Yoeri Hazes
Monteur
gernel@deklimaatbeheerser.nl
Gernel de Boer
Service medewerker